Bohoušek


18.4.2015 Štandardný začiatok - inzerát o darovaní psíka mopsíka. Má mať 7 rokov, má byť úplne v poriadku.
Psík sa volá Bohoušek, je naučený žiť vonku (vraj, keď bola zima, tak mohol byť v garáži). Očkovanie bolo niekedy, narodil sa tiež niekedy.. a je zdravý.
Bohoušek bol vykúpaný, a to zdravie až také úžasné veru nie je. Uši zdeformované, oči veľmi zanedbané (Bohoušek veľmi zle vidí), podvyživené telíčko... ale klasická mopsia chuť sa tešiť zo života.
Bohouška Eva

19.4.2015 - Bohoušek je jemný, utiahnutý psík, veľmi rád si príde po pohladenie a stále nevie čo sa to okolo neho deje. Dychčí, fučí... "pozerá" okolo seba. Má problém s povrchom podláh... nevie chodiť po schodoch, má problém prekročiť prah u dverí. Klasické spoločenské plemeno, ktoré niekto choval na dvore bez toho, čo mops potrebuje. Bez kontaktu s človekom, s rôznym prostredím.. O výživovom stave hovoria prvé fotky. Prešlápnuté predné packy, odreté päty (tento psík žil na betóne).

Bohoušek absolvuje veterinárnu prehliadku, ošetrenie očiek, uší, kontrola dýchacích ciest. Je veľký predpoklad, že je veľmi prechladený a zanedbaný.

Bohoušek je zastrešený OZ FRBUL, nachádza sa v dočasnej opatere. Na adopciu bude ponúknutý až po stabilizovaní a napravení jeho zdravotného stavu.

Ešte raz veľké ĎAKUJEME Eve Podobovej, za ponúknutý domov tomuto psíkovi, ktorý začína žiť ozajstný život vo veku 7 rokov.


Občianske združenie FRBUL * Powered by Panavis & QC | ©2019
FRBUL - francúzsky buldoček - francouzský buldoček - french bulldog