Bruno

psík pochádzajúci z množiarne, s veľkým strachom z ľudí. Bruno má krásny vzťah so psíkmi, no veľmi zle reagoval na ľudí. Brunko v našej opatere absolvoval kastráciu zostúpeného semenníku, nezostúpený semenník v bruchu nemal. Buď mu bol v minulosti odstránený, alebo sa nevyvinul. Tiež mu bola zoperovaná kýla, odstánený novotvar zo špičky penisu ktorý sme poslali na histologický rozbor a urobená plastika nosných dier a skrátené mäkké podnebie (patro) kvôli problematickému dýchaniu.

Brunko v dočasnej opatere zlepšoval svoje chovanie k ľuďom, postupne sme získavali jeho dôveru, a vrčanie sme postupne eliminovali na minimum. Istota dobrého zaobchádzania sa prejavila aj na jeho psychike, vonku postupne mohol chodiť bez vodítka a doma sa začal hrať s hračkami. Pomaly sa z neho stával veselý pes, zamiloval si tenisové loptičky a zhromažďoval si hračky. Jeho psychika bude ešte potrebovať láskavý prístup a zároveň pevnú ruku, čo nová rodinka vie a bude aplikovať. 

Brunko bol adoptovaný Jarkou Sosnarovou z Brna a o jej lásku sa bude deliť spoločne s veľkým bratom Hugom.Občianske združenie FRBUL * Powered by Panavis & QC | ©2019
FRBUL - francúzsky buldoček - francouzský buldoček - french bulldog