Filip


Filip je psík mopsik narodený 15.7.2010. Psík ktorý bol určený na pripúštenie sučiek ... koľkých sučiek netuším. Jeho úlohou bolo produkovať veľa šteniatok. Flipovi sa darilo, až do momentu, kedy prestal byť "mladý" a kedy tých šteniatok asi tak veľa prestávalo byť.

20.7.2015 - keď som Filipa prvý krát zobrala na ruky, mojou myšlienkou bolo, že tak krásny mops ešte na mojich rukách nebol. Filip má neuveriteľný šarm. Získal si ma od prvého pohľadu a od jeho prvého mopsieho úsmevu.

21.7.2015 - Filip sa na svet okolo seba usmieva. Pokojne, s pochopením a s neuveriteľným očakávaním. Čaká na každé gesto, pohyb a pri pohladení sa radosťou ide pominúť. Úžasne vďačný, a prekvapujúco učenlivý psík.
Vodítko, postroj, hygiena, návyk na meno... Filip všetko berie bleskovým tempom.

22.7.2015 - boli sme na veterinárnej prehliadke, sono, rengen. Zároveň predoperačné vyšetrenie... a dnes Filip absolvoval kastráciu a vyčistenie zubov.

25.7.2015 - Filipko je najväčší fešáčisko. Je múdry, učenlivý, vonku nádherne chodí na vodítku. A znáša sa úplne z každým a snaží sa aby z neho bol raz model.

1.8.2015 - dnes bol Filip na kontrole u pána doktora. Jazva a jeho stav po kastrácii je výborný. Objavená stará rana na krku sa začala pekne zaceľovať a hojiť. Je veľmi ťažké povedať kde a ako vznikla. Dezinfikujeme a potierame lokálne antibiotikami a liečba zaberá. Filipovi stále trvá dobrá nálada, nekonečná vďačnosť za každú pozornosť. Chutí mu jesť, chutí mu sa hrať a chodiť na prechádzky a úplne najradšej sa hrá s rukami. Je majster sveta v ožužlávaní a neskutočne ho to baví... akokoľvek dlho :-). Absolútne nekonfliktný psík, znáša psy aj sučky, mačky sú pod jeho úroveň :-), ľudí miluje.

Filip hľadá láskavý domov, kde bude plnohodnotný člen, kde sa mu bude človek venovať a všetko ho naučí.Filip je psík, ktorý sa učiť skutočne CHCE.

Filip našiel úžasnú milujúcu rodinu.Občianske združenie FRBUL * Powered by Panavis & QC | ©2019
FRBUL - francúzsky buldoček - francouzský buldoček - french bulldog