Podporte nás


Finančný príspevok

Ako neziskové občianske združenie uvítame akúkoľvek finančnú podporu. Disponujeme transparentným účtom, na ktorý môžete prispieť akoukoľvek sumou či už jednorázovo, alebo pravidelne zadaním trvalého príkazu.

Bankové spojenie:
CZ účet: 2600434362/2010
SK účet: SK77 8330 0000 0026 0043 4362

Mezinárodné platby:
IBAN: CZ66 2010 0000 0026 0043 4362
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Všetky pohyby na účte si môžete pozrieť na nižšie uvedenom odkaze:
https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2600434362

Vďaka Vám všetkým sa nám podarilo zachrániť už stovky buldočkov (aj iných psíkov). Ďakujeme za Vašu pomoc, bez Vás by sme to nezvládli!

Ďalšia možnosť ako nám pomôcť:

Adopcia, alebo dočasná opatera. Psíkovia v núdzi sú plnohodnotní spoločníci, ktorý Vám časom ukážu, že nie Vy ste zachránili ich, ale oni zachránili Vás. Takýto psík Vám ukáže neobmedzenú vďačnosť, silu a naučí Vás tešiť sa aj z každodenných maličkostí, pretože nie pre každého psíka je teplo domova samozrejmosťou. Veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorým nie je osud takýchto psíkov ľahostajný a snažia sa im urobiť pekný domov, alebo pomáhajú ako je v ich silách a možnostiach.

Dobročinné aukcie. Celá vydražená suma ide priamo na účet združenia FRBUL. Dražba prebieha na facebookovej stránke www.facebook.com/frbulaukce/ . Podporiť nás môžete dvoma spôsobmi. Buď tým, že si niektorý z ponúkaných predmetov vydražíte, tým získate vyhraný predmet a zároveň prispejete na psíkov v núdzi. Druhou možnosťou je, že nám venujete nejaký predmet, ktorý následne zaradíme do aukcie. Vyberáme predmety, ktoré majú spoločnú tématiku s činnosťou nášho združenia, tj. Niečo s buldočkom, mopsom, buldogom atp.

Ďalej pripravujeme počas roka ďalšie charitatní akcie, ktorými nás môžete podporiť, ako je napríklad každoročne možnosť zakúpiť si charitatívne FRBUL kalendáre, diáre atď. V súčasnej dobe je možné si objednať knihu Hugo - denník francúzskeho buldočka , ktorej výťažok ide na psíkov v núdzi v starostlivosti združenia FRBUL. Všetko zverejňujeme tu na webových stránkach v novinkáchn a tiež na Instagramu , facebookovom profile združenia a tiež facebookovom fóre .

"Viem, že nezmeníme svet, no zároveň viem, že tým pár psom zmeníme celý život. A v tom tkvie podstata nášho úsilia." Natália ŠpalkováObčianske združenie FRBUL * Powered by Panavis & QC | ©2019
FRBUL - francúzsky buldoček - francouzský buldoček - french bulldog