Mimi (dnes už Mia)


Fenečka vyhodená z vlaku v oblasti Štúrova. Na železničnej stanici sa potulovala pár týždňov, zrejme dúfala že sa pre ňu pán vráti. Po odchyte Mestskou políciou bola umiestnená do koterca kde veľmi plakala, zavíjala a klepala sa zimou. Po dohode s OZ Priateľ pes sme Mimi vzali pod naše krídla. Fenečka absolvovala vakcináciu a čipovanie, no ani po 3 návštevách veteriny nik netušil že je kotná (březí).

Odišla do adopcie do preverenej rodiny kde s novým pánom denne odbehla 7-8 km, chodila pravidelne na cvičák pretože to bola malá divoška. Nikto z nás, z veterinárov a ani cvičiteľka na cvičáku nepostrehla že fenka bola už pri odchyte nakrytá. Fenečku sme novému majiteľovi dali nekastrovanú, a po 3 týždňoch našli noví majitelia ráno v peliešku spolu s fenkou prekvapenie - 3 malé šteniatka. Nová rodina pojala "projekt šteňatá" veľmi statočne a zodpovedne, o všetkých prckov sa postarali a našli im nové domovy za čo im patrí naše veľké ĎAKUJEM. Šteniatka sa narodili v rovnaký deň ako Miinej rodine umrel predchádzajúci psík Jonáš. Asi pozdrav spoza dúhového mostu.

Mia je dnes už kastrovaná a užíva si svoju rodinu, chalupu a beh po lese spolu s pánom, pravidelne navštevuje psiu školku Happy dog kde je happy :). Mia žije v Prahe u manželov Vávrových.


Občianske združenie FRBUL * Powered by Panavis & QC | ©2019
FRBUL - francúzsky buldoček - francouzský buldoček - french bulldog